B1 UV Nokta Varak Kaplama Tam Kaplama Makinesi CE Belgeli
EcooGraphix, çevre dostu kağıt işleme makineleri ve kağıt ürünleri konusunda profesyonel bir tedarikçidir. “Müşteriler İçin Değer Yaratmak” kurumsal gelişim misyonunu takip etmektedir.
Yüksek Hızlı UV Nokta ve Genel Kaplama Makinesi SD1060, maksimum hızı saatte 9500 sayfa'ya çıkarmak için üstten salınımlı tutucu-geçişli sayfa yöntemini benimser. Teflon taşıma bandına sahip UV kürleme sistemi, daha yüksek hız, hassas yönlendirme ve daha yüksek UV kürleme verimliliği ve daha düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir. Sayfa UV kaplayıcıdan geçip doğrudan Teflon bant tarafından aktarıldıktan sonra, tutucular UV ışıktan gelen yüksek sıcaklıktan ısıtılamaz, bu da hasar görmelerini veya deforme olmalarını önleyerek kolay bakım sağlar.
Kullanılabilir kağıt: Kraft kağıdı, Sanat kağıdı, Beyaz karton, Beyaz karton (peritoneum kağıdı dahil)
| Yüksek Hızlı UV Nokta ve Genel Varak Kaplama Makinesi | |
| Model | Ecoo SD-1060 |
| Maks. sayfa boyutu | 730x1060mm |
| Min. sayfa boyutu | 310X406mm |
| Maks. kaplama boyutu | 720x1050mm |
| Sayfa kalınlığı | 80-500gsm |
| Maksimum Kaplama Kalınlığı | 0.025mm |
| Kaplama Ortamı | Su Bazlı Varak veya UV Varak |
| Kaplama kayıt doğruluğu | ±0.2mm |
| Üretim hızı | 9000 sayfa/saat |
| Ağırlık | 8Ton |
| Boyut | 10460x2725x1930mm |
| Güç | Maks. 44KW |
| Not: Üretim hızı sayfa ağırlığına, boyutuna ve kalitesine bağlıdır | |
![]()
![]()
Avantajlarınız Nelerdir?--15 yıllık deneyim:
30 yıldır kağıt torba makineleri yapmaktayız.--Dünya çapında müşteriler
--Sertifika:
CE sertifikası, ISO 9001--Hızlı yanıt
: Ekibimiz size yakında yanıt verecektir.--Satış sonrası servis:
Sorunlarınız için hizmet veren ve yedek parçaları işleyen bir satış sonrası departmanımız var.