EcooGraphix, çevre dostu kağıt işleme makineleri ve kağıt ürünlerinin profesyonel bir tedarikçisidir. “Müşteriler için Değer Yaratmak” kurumsal geliştirme misyonunu takip etmek.
Yüksek Hızlı UV Spot ve Genel Kaplama makinesi SD1060, saatte 9500 tabakaya kadar maksimum hıza olanak sağlamak için üstten salınımlı tutucu-geçiş-tabaka yöntemini benimser. Teflon taşıma bantlı UV kürleme sistemi, daha yüksek hız, hassas yönlendirme ve UV kürleme, daha yüksek verimlilik ve daha düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir. Levha UV kaplayıcıdan geçtikten ve doğrudan teflon kayışla aktarıldıktan sonra, tutucular UV ışığından yüksek sıcaklıkla ısıtılamaz, bu da bakım kolaylığı sağlamak için hasar görmelerini veya deforme olmalarını önler.
Mevcut kağıt: Kraft kağıdı, Sanat kağıdı, Beyaz tahta, Beyaz karton (periton kağıdı dahil)
| Yüksek Hızlı UV Spot ve Genel Vernik Kaplama Makinesi | |
| Modeli | Ecoo SD-1060 |
| Maksimum sayfa boyutu | 730x1060mm |
| MIN. sayfa boyutu | 310X406mm |
| Maksimum kaplama boyutu | 720x1050mm |
| Sac kalınlığı | 80-500gsm |
| Maksimum Kaplama Kalınlığı | 0,025 mm |
| Kaplama Ortamı | Su Bazlı Vernik veya UV Vernik |
| Kaplama kayıt doğruluğu | ±0,2 mm |
| Üretim hızı | 9000 sayfa/saat |
| Ağırlık | 8ton |
| Boyut | 10460x2725x1930mm |
| Güç | Maksimum 44KW |
| Açıklama: Sac gramajına, boyutuna ve kalitesine bağlı olarak üretim hızı | |
![]()
![]()
![]()
Makine hem UV vernik hem de mat su bazlı vernik ile hem parlak UV spot kaplama hem de Genel tam kaplama yapabilir. UV verniği UV kür lambası veya LED UV ile kurutulur, su bazlı vernik IR ışıkları ile kurutulur.
Spot kaplama, flekso polimer plakalı aniloks rulo ile yapılır. Polimer flekso klişe boyutu, cilalanması gereken parçanın ölçek alanına bağlıdır. Flekso klişe, kaplama silindirine sıkıştırılacak şeffaf bir film üzerine yapıştırılır.
Vernikleme kalınlığı aniloks silindir hatları tarafından kontrol edilir, 180 L/İnç 6g/m2 içindir.